Suntem încântați de faptul că, în acest an școlar, revista „Mozaic” a școlii noastre a obținut premiul al II‑lea la etapa județeană a Concursului Național de Reviste Școlare și Jurnalistică, categoria Caleidoscop – gimnaziu.
Coordonată de prof. Mihaela Burlea, revista are două numere, iar designul computerizat a fost asigurat de prof. Anca Vintilă și prof. Manuela Bănesanu, pentru promovarea activităților preșcolarilor.
Felicitări și mulțumiri tuturor colegilor care s-au implicat în realizarea acestui proiect!
Documente atasate
numarul_5_final.pdf
(17.36 MB)
numarul_6_final.pdf
(10.67 MB)
